O Nas

Planując strój na "wielkie wyjście" chcesz zaskoczyć perfekcyjnym doborem elementów stroju i dodatków. Jeśli jesteś kobietą korzystasz z usług fryzjera i makijażysty.
Chcesz wyglądać wyjątkowo.
Kiedy prowadzisz firmę jest podobnie. To Twoje codzienne "wielkie wyjście". Wszystkie elementy muszą tworzyć zgraną całość.
Pomożemy Ci je dobrać a potem POLICZYĆ. Możemy Ci obiecać szczerość i przystępny język. Dobre rozwiązania nie potrzebują wielkich słów.

Podatkowa księga przychodów i rozchodów
Księgi rachunkowe
Rozliczenia z ZUS/ US/ GUS
Kadry/Płace/Rozwiązania miękkiego HR

O mnie

Swoją karierę zawodową, pomijając prace dorywcze w okresie liceum i studiów, zaczęłam jako sprzedawca ubezpieczeń. Nie było to jednak to czym chciałam zajmować się dłużej.

01.

KADRY I PŁACE

W 2005 roku trafiłam do jednej z firm obejmując stanowisko specjalisty ds kadr i płac.

02.

KSIĘGOWOŚĆ

Krok po kroku zaczęłam zajmować się też księgowością prowadząc działalność gospodarczą. Dziś w tym zakresie, w szczególności jeżeli chodzi o księgi rachunkowe, współpracuję z księgowymi z wieloletnią praktyką na stanowisku głównego księgowego w jednostkach prywatnych i samorządowych.

03.

HR

Aż w końcu zrozumiałam, że kropką nad i jest człowiek, czyli element łączący liczby i wynik finansowy. I tak poszerzyłam wiedzę o rozwiązania tzw "miękkiego hr", konkretnie szkoląc się jako HR Business Partner.

04.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Te wszystkie elementy tworzą system kompleksowej obsługi osób prowadzących biznes.